М'ясні делікатеси та ковбасні вироби за традиційними рецептами справжніх м'ясолюбів
04637 5-25-09, 050 388-33-73


04637 5-25-09
050 388-33-73

17500, м. Прилуки,
Чернігівська обл.,
вул. Житня, 132

Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів

Подобається:
18.09.2018 | Переглядів: 1341

ПРИВАТНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПРИЛУЦЬКИЙ ПТАХОКОМБІНАТ »

 (код ЄДРПОУ00444381, адреса місцезнаходження: Чернігівська обл., Прилуцький р-н, м. Прилуки, вул.Житня, 132) повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 3 жовтня 2018 року за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький р-н, м. Прилуки, вул.Житня, 132, адмінбудівля, 1 поверх, зал для зібрань. Реєстрація акціонерів (їх  представників) відбудеться з 10.30 до 10.50 в день проведення та за місцем проведення зборів. Початок зборів о 11.00. Дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у зборах, 27 вересня 2018 року. 

Порядок денний (перелік питань, які виносяться на голосування):

1. Обрання членів лічильної комісії загальних зборів акціонерів.  Прийняття рішення про припинення повноважень членів лічильної комісії.

Проект рішення: «обрати лічильну комісію у складі: Мірошніченко С.І. (голова комісії), Пітік Т.В., Лісовська О.М. (члени комісії). Повноваження лічильної комісії вважати припиненими після виконання покладених на неї обов’язків в повному обсязі.».

2. Обрання голови та секретаря загальних зборів акціонерів.

Проект рішення: «обрати головою загальних зборів акціонерів – Кравченко Л.П., секретарем загальних зборів акціонерів –  Мірошніченко Л.М..».

3. Порядок та спосіб засвідчення бюлетенів для голосування на загальних зборах акціонерів.

Проект рішення: «бюлетені для голосування підписуються головою реєстраційної комісії Товариства».

4. Про затвердження передавального акту ПрАТ «Прилуцький птахокомбінат».

Проект рішення: Затвердити передавальний акт по передачі майна, прав та обов’язків від Приватного акціонерного товариства  «Прилуцький птахокомбінат» до  Товариства з обмеженою відповідальністю «Прилуцький птахокомбінат», складений  станом на 01.10.2018 р.

5. Про визначення уповноважених осіб Товариства та надання їм повноважень підписати статут Товариства.

Проект рішення: Визначити уповноваженою особою Товариства на підписання статуту Товариства – Кравченко Людмилу Павлівну. 

Ознайомитись з матеріалами під час підготовки до загальних зборів та документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, та проектами рішень з питань, що виносяться на голосування, можна за місцезнаходженням товариства: Чернігівська обл., Прилуцький р-н, м. Прилуки, вул. Житня, 132, каб. директора, у робочі дні (понеділок, четвер) з 10.00 до 13.00. та вдень проведення зборів за місцем проведення зборів у посадової особи – голови комісії з припинення Кравченко Л.П.

З детальною інформацією, стосовно оформлення, подання пропозицій та інших прав, наданих акціонерам після отримання повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів в строк до дати проведення загальних зборів, акціонери можуть ознайомитись в статтях 36 та 38 Закону України «Про акціонерні товариства», а також звернутись до Товариства для уточнення інформації.

Адреса власного веб-сайту, на якому розміщена інформація з питань порядку денного, та проектами рішень з питань, включених до порядку денного, що виносяться на голосування: http://myasolyub.com.ua

Для участі у зборах акціонери повинні мати документи, що підтверджують їх особу, представники акціонерів повинні мати документи, що підтверджують їх особу та довіреність на право представляти інтереси акціонерів.

Довідки за телефоном (067) 412-24-82  

Комісія з припинення  ПрАТ «Прилуцький птахокомбінат»

1226120 - загальна кількість акцій.
931636 - голосуючі акції

 Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)

Анти-спам код: Обновить