М'ясні делікатеси та ковбасні вироби за традиційними рецептами справжніх м'ясолюбів
04637 5-25-09, 050 388-33-73


04637 5-25-09
050 388-33-73

17500, м. Прилуки,
Чернігівська обл.,
вул. Житня, 132

Покровський ярмарок із «М’ясолюбом»

Подобається:
14.10.2017 | Переглядів: 846
Покровський ярмарок із «М’ясолюбом»

375 років тому в Ніжині було проведено перший Покровський ярмарок. Люди ледь не з усієї України з’їжджалися до міста на Чернігівщині, аби поспілкуватися, обмінятися новинами, поторгувати виготовленим крамом та вирощеними збіжжям, овочами, фруктами. З тих пір спливло чимало води. У радянські часи традиція ярмаркування відійшла у небуття.

На щастя, зі здобуттям Україною незалежності Покровський ярмарок у Ніжині було відроджено. З кожним роком подія набирає все більшої популярності, на неї з нетерпінням чекають як ніжинчани, так і гості давнього козацького міста. І не дивно. Адже в середині жовтня в Ніжині разом збираються потужні виробники харчової та промислової продукції. Такого асортименту й можливості вибору більше ніде не зустрінеш.

14 жовтня участь у Покровському ярмарку взяв і один із найкращих вітчизняних виробників м’ясо-ковбасної продукції – торгова марка «М’ясолюб». Різноманітні сорти ковбас, копченості, напівфабрикати, сосиски та сардельки – все це учасники ярмарку могли знайти у ятці «М’ясолюбу». У Ніжині, на Центральному ринку вже місяць працює фірмовий магазин торгової марки. Ніжинчани мали час, аби сповна насолодитися смаком продукції від «М’ясолюба», оцінити її якість та прийнятну ціну. Тому цілком зрозуміло, що черга до прилавку з «м’ясолюбовськими» смаколиками не меншала до самого вечора. Окрім містян поласувати свіженькою ковбасою чи баликом, від якого слиньки течуть, прагнули і гості, що завітали 14 жовтня до Ніжина. Смачних наїдок від популярного виробника вистачило всім і від усіх лунали слова вдячності, побажання торговій марці подальшого розвитку і процвітання.

Участь у Покровському ярмарку-2017 ТМ «М’ясолюб» відзначила і ніжинська міська влада. Мер Ніжина Анатолій Лінник вручив представникам виробника грамоту за високу якість продукції. У «М’ясолюбі» ж натомість зазначили, що продовжать сумлінно працюватимуть, аби й надалі радувати земляків неперевершеним смаком своїх ковбас, пельменів, вареників, сардельок, копченостей, які виготовлені за домашніми рецептами зі свіжого м’яса.

Цьогорічний Покровський ярмарок у Ніжині вразив своїм розмахом та багатством. Саме цим він запам’ятається всім, хто долучився до нього. А ще – неперевершеним, досконалим смаком кулінарних шедеврів від торгової марки «М’ясолюб». Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)

Анти-спам код: Обновить