М'ясні делікатеси та ковбасні вироби за традиційними рецептами справжніх м'ясолюбів
04637 5-25-09, 050 388-33-73


04637 5-25-09
050 388-33-73

17500, м. Прилуки,
Чернігівська обл.,
вул. Житня, 132

До Дня м’ясолюба нова ковбаса

Подобається:
11.08.2017 | Переглядів: 1192
До Дня м’ясолюба нова ковбаса

Їжа потрібна людині, аби жити. І цю істину ніхто не заперечуватиме. Але будь-які харчі, окрім поживності, повинні володіти ще й приємним смаком. Знайти на магазинних прилавках продукти, що вдало поєднують у собі вищезгадані якості, важко, проте можна. Серед їх виробників – прилуцька торгова марка «М’ясолюб». Щоправда, коло її шанувальників уже давно і далеко вийшло за межі Прилук.

У асортименті ТМ майже 90 видів м’ясної продукції. Це і ковбаси різноманітних сортів, і сосиски, і сардельки, і копченості, і напівфабрикати. Уся продукція дійсно м’ясна. Адже виготовляється тільки з натурального свіжого м’яса, що купується у фермерських господарств Прилуччини. За що і люблять покупці вироби від «М’ясолюба». А торгова марка відповідає їм взаємністю.

16 серпня ТМ святкує свій день народження – День м’ясолюба. У 2017-му лідеру виробництва м’ясної та ковбасної продукції краю виповнюється 5 років. І знову, як і завжди, «М’ясолюб» приготував для всіх своїх друзів подарунок. Цього разу – з нагоди власного ювілею.

Практично дев’ять десятків видів смачної та якісної продукції, котра, до речі, реалізується за доступною для всіх верств населення ціною. Здавалося б, чи можна вигадати, скомпонувати, створити ще щось нове? Виявляється, так. Адже для досконалості немає меж. Цього року спеціально до свого дня народження «М’ясолюб» розробив та виготовив новий сорт сирокопченої ковбаси – «Хуторська». Безсумнівно, вона впевнено очолить кулінарні рейтинги справжніх гурманів. «Хуторську» не соромно подати до столу гостям із різних куточків України та з-за кордону. Смачнішої сирокопченої ковбаси годі й шукати! Тому що так, як готує «М’ясолюб», готують лише вдома для рідних.

Ковбасу «Хуторська», як і решту видів продукції ТМ «М’ясолюб», можна знайти у багатьох магазинах Прилук та навколишніх населених пунктів. А також у фірмових точках торгової марки, що знаходяться в усіх мікрорайонах міста над Удаєм.

Коли вам хочеться по-справжньому смачних та якісних м’ясних страв, не трудіться дегустувати десятки назв від заїжджих виробників. Достатньо один раз скуштувати продукцію «М’ясолюба» – і ви зрозумієте: якщо м’ясні та ковбасні вироби, то тільки від торгової марки «М’ясолюб»!Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)

Анти-спам код: Обновить